Konum,50200,Türkiye
+905345254394

Nevşehir Oto Kurtarma

EN İYİ ŞEKİLDE NEVŞEHİR'DE HİZMETTEYİZ

Nevşehir oto kurtarma olarak 15 yılı aşkın yolda kalmış araçları ve kara saplanmış kamyonları kurtarmak bizim işimiz. Müşterilerimizin çoğunluğu kara saplanmış araçlar olarak saptanmıştır. Sizlere mobil vincimizle vereceğimiz destek için onur duyarız. Yolunuz Nevşehire yahut çevresine düşmüş ve aracınız yolda kalmış toprağa saplanmış kara saplanmış ise bizi arayın hemen yola düşelim.

Bizimle İletişime geçmek için +905345254394 dahili numaramızı arayabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sadece yol yardımı gibi hizmetlerle sınırlı kalmadık. Vinç kiralamak istediğinizde , kaldırma işleri , trafo kaldırma , tahmil tahliye veya inşaat işlerinde mobil vinç mi lazım dahili numaramızı arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Nevşehir oto kurtarma galeri

Ne vşehir yol yardım görseli

Nevşehir yol yardımı bu güne kadar yolda kalmış araçları , yardıma ihtiyacı olan insanları , işi yarım kalmış şirketleri yolda bırakmadı. Özgümüş vinç kiralama olarak her işte sizinle çalışıyoruz. Çalışma alanlarımızı HİZMETLER bölümünden okuyabilirsiniz. Sizler için İLETİŞİM sayfasında irtibat numaralrımız bulunmaktadır. ANASAYFA mıza giderek HAKKIMIZDA bilgiler edinebilirsiniz. Dilerseniz ÜRGÜP vinç hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İşinize göre sepetli vinç , mobil vinç yol yardım araçları sizlere göre şekillenerek istediğiniz saatte hizmetinizde olur. Fiyatlar firmalara nazaran daha uygundur. Sizlere fiyat ve performans açısında en güzel hizmeti verebilmek için nevşehir özgümüş vinç olarak 15 yılı aşkın deneyimimizle emrinizdeyiz.

FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN İLGİLİ NUMARAMIZDAN BİZE ULAŞIN

+905345254394 İLETİŞİM NUMARAMIZ +905345254394